Види ремонтів

Наша компанія виконує різні види ремонтів квартир, новобудов, приватних будинків, дач та котеджів. Від виду ремонту залежить і ціна самого ремонту.

Який же вид ремонту обрати? І що саме входить в кожен вид ремонту?

Ось всі види ремонтів:

 • косметичний ремонт;
 • євроремонт;
 • капітальний ремонт;
 • ремонт люкс;
 • ремонт економ класу;
 • оздоблювальні роботи;
 • та інші.

За Вашим бажанням ми можемо виконати гібридний ремонт, тобто об’єднювати певні види ремонтів разом і комбінувати.

Ознайомившись з видами ремонтів, тепер Ви самі можете обрати оптимальний для себе ремонт. Ви вирішуєте самі, чи Вам обрати косметичний ремонт квартири і тільки підправити стан квартири, чи Ви купили нову квартиру і потрібнозробити капітальний ремонт новобудови, чи Ви хочете виділитися серед інших людей і замовити ремонт люкс квартири чи новобудови, чи Ви оберетеекономний ремонт, щоб зекономити свої кошти.

Вам залишається тільки обрати вид ремонту, а наші спеціалісти виконають все в кращому вигляді. Ми впевнені, що Ви будете задоволені і якістю наших робіт, і нашими цінами. А щоб ващі інструменти ніколи не губилися, для них потрібні ложементы. Ложементи це надійний помічник при ремонтних роботах.

Замовити ремонт квартири, новобудови та приватного будинку.

Види ремонтних робіт в Києві від будівельної компанії «Майстер Київ»

Бажаєте змінити інтер’єр свого житла? В такому разі найкращим варіантом стане ремонт. Завдяки йому, Ви зможете змінити застарілі шпалери на нові, зробити кращу стелю, підлогу, ванну кімнату, кухню, а також при необхідності виконати перепланування.

Наша компанія, яка існує на будівельному ринку уже не перший рік, займається ремонтами приміщень, завжди виконує всю поставлену перед нею роботу вчасно, при цьому враховує повністю всі побажання клієнтів.

Необхідно сказати, що перед тим як затівати ремонт, необхідно спочатку добре подумати та вирішити, який саме вид ремонту Вам потрібний. Слід нагадати, що ремонт прийнято ділити на такі види:

 • Косметичний. Він являється самим простим і не дуже дорогим. Як правило, включає в себе оздоблювальні роботи, при цьому зовсім не чіпаються комунікації, а також конструкція будинку.
  Основною задачею даного ремонту прийнято вважати – усунення самих різних дефектів, котрі з’явилися в житловому приміщенні (поклейка шпалер, придання стелі та стінам рівного вигляду, а також їх оздоблення, заміна плінтусів та лінолеуму).
 • Капітальний. Під час його проведення обов’язково відбувається заміна комунікацій (старі водопровідні і каналізаційні трубі змінюються на нові, замінюється в будівлі електрична проводка, вікна та двері). Також ніяк не можна обійтись туту і без малярних та штукатурних робіт.
 • Євроремонт. Даний вид ремонту раніше багато людей зв’язувало с тим, що під час його проведення використовувалися лише найкращі матеріали котрі буди доставлені з іноземних держав.
  Сьогодні даний ремонт виконується з європейськими підходами до зонування приміщень. Звичайно не обходиться тут без сучасних технологій і матеріалів. Щодо обробки стель, то тут використовують сучасні стилі: точкові підсвічування, а також модульні системи і декоративні покриття.
  Основною задачею цього виду ремонту являється зробити житло комфортним, красивим та затишним.
 • Ремонт люкс. Для його виконання використовують майстри сучасне обладнання, технології та будівельні матеріали. Ця послуга включає в себе: монтаж складних систем опалення, освітлення, а також вентиляції, облаштування будинків шумо- та звукоізоляціями. Всі поставлені роботи виконуються відносно вимог замовників.
 • Ремонт економ класу. Як правило, виконується часто в новобудовах, а також службових приміщеннях. Головною його задачею є якісний ремонт та оздоблювальні роботи, котрі мають виконатися при мінімальних затратах.
 • Оздоблювальні роботи, допоможуть створити найкращі умови для проживання в будинку. До них входять: демонтажні, фасадні, а також покрівельні роботи, сантехнічні, малярні, штукатурні і так далі.

Бажаєте ближче ознайомитися з видами ремонту, та замовити його, а також дізнатися ціни? В такому разі звертайтеся до наших спеціалістів по контактним номерам телефонів, вони з радістю прийдуть на допомогу. При необхідності проведуть консультацію.

Часто у нас діють акції, вони допомагають клієнтам замовляти послуги по більш доступнім цінам, тим самим трішки економлячи бюджет.

Звертайтеся, ми завжди до Ваших послуг!!!

З повагою «БК “МАЙСТЕР”!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *