Ремонт та оздоблювальні роботи в новобудові (новій квартирі)

Купивши нову квартиру (новобудову), постає питання в її ремонті та оздоблюванні. Якщо Ви стали власником квартири в новобудові, то перш ніж там поселитися — потрібно зробити ремонт нової квартири, оскільки більшість компаній здають житло без ремонту. І у Вас виникають задачі по ремонту та оздоблюванні такі, як від встановлення сантехніки до оздоблювання стін та стелі.

З чого ж почати ремонт в новобудові?

Ми рекомендуємо почати ремонт в новобудові з самих грязних та шумних робіт, щоб не скаржилися сусіди. До таких робіт належить:

  • сантехнічні роботи;
  • електрична проводка;
  • тепла підлога;
  • заливка стяжки підлоги;
  • і т.д.

Найкраще почати ремонт новобудови зразу після отримання ключів та документів від квартири. При здаванні будівельного об’єкта, мешканці, як правило, оплачують загальний контейнер для різного будівельного сміття, і вивозять протягом півроку. Також великим плюсом буде те, що в новій квартирі ще не має мешканців, і можна проводити ремонтні та оздоблювальні роботи хоч вночі, хоч вранці, ніхто не напише скаргу за шум, оскільки інші мешканці будуть проводити аналогічні роботи. Але от коли власники чи мешканці заїдуть у свої нові квартири, шум та гамір доведеться припиняти до 21-23:00, а в деяких будинках та районах навіть у 20:00.

Після виконання даних робіт, можна перейти до більш чистіших робіт.

Коли основні роботи виконані, займіться плануванням квартири, тобто накресліть всі об’єкти, які Ви хочете у себе розмістити.

Ми б радили почати планування з ванної кімнати і туалету. Подумайте, де Ви плануєте розмістити унітаз, раковину, ванну, душову кабіну і інші об’єкти, які Ви самі побажаєте.

Після планування ванної кімнати, можна перейти до планування кухні. Ремонт кухні не проста справа, тут Вам потрібно вирішити, які розміри буде мати сама кухня, що Ви плануєте і де саме помістити. Потрібно вирішити де Ви саме будете снідати та вечеряти, чи купити простий стіл зі стільцями, чи купити барну стойку, чи купити мягку кухонну частину. Відповідно до всіх своїх вимог і побажань, Вам потрібно визначитися який саме буде інтер’єр кухонної кімнати, що саме і де саме буде розміщено.

Також потрібно провести ремонтні та оздоблювальні роботи, а відповідно і їх планування, спальної кімнати, вітальної кімнати, прихожої і т.д.

Вам потрібно вирішити, які саме будуть стіни, з якого матеріалу, якого кольору, якого складу і т.д., підлога, стеля і всі інші частини.

Всі ці питання Ви можете вирішувати самі, а можете просто звернутися по допомогу до наших спеціалістів, і ми з радістю допоможемо Вам ремонтувати та оздоблювати новобудову чи просто нову квартиру.

У нашій компанії великий колектив досвідчених спеціалістів, низькі ціни, якісні роботи, тому ми впевнені, що Ви будете задоволені виконаною роботою.

Ремонт в новобудові в середньому коштує 500 грн/м2. Ви просто зателефонуйте до нас, і ми скажемо Вам точну ціну, а при великому обсязі роботи (як правило це буває в новобудові) — ми зробимо Вам гарну знижку!

Замовити ремонт новобудови, ремонт нової квартири.

Ремонтні роботи від компанії БК «Майстер» у новобудовах Києва

Нарешті збулася Ваша заповітна мрія — Ви стали щасливим власником зовсім новенької квартири в новобудові. Але разом с тим отримали і масштабний ремонт, адже в приміщенні котре вже було здане в експлуатацію не має фінішного ремонту? В такій ситуації не треба падати в крайнощі, та панікувати, адже на сьогодні є наша будівельна компанія БК «Майстер». Вона належним чином в обумовлений час, облаштує квартиру відповідно Вашого смаку, та виправдає всі надії.

Необхідно відмітити, що ремонт в новобудові відрізняється від інших тим, що вона з часом дасть усадку, саме по цій причині часто можуть на стінах, підлозі і стелі зовсім нового будинку з’явитися тріщини. Це звичайно в першу чергу необхідно враховувати при ремонті. В зв’язку з цим не потрібно віддавати перевагу дорогим матеріалам. Хорошим варіантом стануть ті будівельні матеріали, котрі не сприяють появі тріщин.

Відразу рекомендується починати ремонт із самих пилових робіт, а саме: монтажу сантехнічних труб, електричної проводки, теплих полів, стяжки підлоги, а також вирівнювання стін, і монтажу натяжних стель.

Перед тим як приступити до виконання робіт, нашими майстрами буде розроблений спеціальний план, це допоможе виконувати їм роботу якісніше та правильніше. Попередньо дізнатися ціни на роботи можна в прайс листі, або зателефонувавши нашим менеджерам.

Звичайно для кожного клієнта ціна послуг буде різною, так як вона залежить від самих різних нюансів. Часто у нас діють акції, котрі допомагають нашим клієнтам замовляти ремонт в новобудовах дешевше і тим самим заощаджувати кошти.

Звертайтеся до нас по контактним номерам телефонів, команда професіоналів компанії БК «Майстер» з радістю виконає навіть самі складні ремонтні роботи в новобудові в кращому вигляді та здасть їх в назначений час.

З повагою «БК “МАЙСТЕР”!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *