Проекти приватних будинків, дач та котеджів

В даному розділі наші спеціалісти розробили проекти приватних будинків, дач та котеджів. Ви можете знайти як готові рішення як для власного будівнцитва, так і можете даний проект замовити у наших спеціалістів.

Ми вчасно і в домовлений термін виконаємо всі Ваші вимоги та побажання. Ви можете запропонувати нам Ваш власний проект приватного будинку, чи можете взяти готовий проект приватного заміського будинку у нас. Ми будемо раді Вам допомогти в будь-якому випадку, будь то Ваш готовий проект, чи проект з нашого сайту.

Наші спеціалісти виконають все і будь-які Ваші побажання.

Перелік готових проектів можете знайти нижче за вказаними посиланнями, просто натисніть на зацікавивиший Вас проект. Перегляньте його характеристики, особливості і ціну.

Список готових проектів приватних будинків підготовлений спеціалістами БК «МАЙСТЕР»:

— проекти до 100 м. кв.:

  • одноповерхові;
  • двоповерхові;
  • триповерхові;

— проекти 100-200 м. кв.:

  • одноповерхові;
  • двоповерхові;
  • триповерхові;

— проекти 200-300 м. кв.:

  • одноповерхові;
  • двоповерхові;
  • триповерхові.

Також наші проекти можна класифікувати за такими показниками:

— проекти дерев’янних будинків:

— проекти цегляних будинків:

— проекти будинків з пористих бетонів:

— проекти каркасних будинків:

— проекти будинків з комбінованих матеріалів:

Наші спеціалісти можуть реалізувати будь-які з даних проектів.

Замовити будівництво приватного будинку за готовим проектом.

Проектування будинків дач та котеджів в Україні від компанії «БК Майстер»

Проектування будівель – це справа не з легких, адже під силу тільки майстрам з великим досвідом роботи. Саме з нього і починається подорож до світу будівництва. Мало того проектування являться першим кроком який доводиться обов’язково зробити прямуючи по шляху до своєї заповітної мрії — власного будинку, котеджу, чи дачі.

З допомогою проектування можливо дуже просто втілити в реальність всі бажання кожного. Якщо Ви до сих пір не знаєте який саме повинен мати вигляд Ваш майбутній будинок, то в такому разі наша компанія надасть декілька варіантів уже готових проектів, серед них обов’язково зможете знайти для себе відповідний.

Віддаючи перевагу уже готовому проекту приватного будинку, дачі чи котеджу, Ви тим самим зможете значно заощадити час. Відразу можливо буде переходити від етапу проектування до етапу будівництва. А готовий кошторис дозволить відразу об’єктивно оцінити майбутні витрати, котрі необхідні для реалізації в життя певного проекту.

В разі якщо, все таки вирішили розробляти власній проект будівництва, то наші спеціалісти обов’язково прийдуть на допомогу і вирішать всі питання. Все зроблять в найкращому вигляді.

Як правило, індивідуальний проект складається з такого набору документів: ескізу, архітектурної документації, конструктивних розрахунків, проектної документації на облаштування опалення, вентиляційних вузлів, комунікацій і електрики.

Наші майстри обов’язково врахують повністю всі побажання кожного клієнта. Ціни на послуги встановлюємо демократичні, повністю доступні кожному по кишені. В більшості випадків вони розраховуються для кожного замовника окремо, залежать від таких показників, як складність роботи, а також площі майбутнього будинку. Не останню роль в цьому питанні відіграють і побажання покупця.

Часто у нас діють знижки, а також акції, які дозволяють замовляти проекти по більш доступним цінам.

В разі виникнення додаткових питань, необхідно звертатися до наших консультантів, вони з великою радістю прийдуть на допомогу. Для цього потрібно тільки зателефонувати їм по контактнім номерам, або надіслати листа на електронну скриньку.

Розробкою проектів будуть займатися виключно тільки найкращі спеціалісти котрі володіють багаторічним досвідом, тому замовляючи послугу можете бути повністю впевненими в тому, що робота буде виконана в найкращому вигляді і надана замовнику в призначений час. Майстри постійно поповнюють свій багаж знань, відвідуючи періодично тренінги, конференції, а також черпають свій досвід у іноземних спеціалістів.

Наша компанія існує не перший рік. За весь час командою спеціалістів було втілено в реальність багато успішних проектів. Всі замовники залишились задоволені.

Бажаєте і Ви уже сьогодні побудувати власний будинок, дачу, котедж, чи можливо відремонтувати своє житло, офісне чи виробниче приміщення? В такому разі ми до Ваших послуг, раді прийти на допомогу, та вирішити всі питання.

Звертайтеся, ми завжди раді новим клієнтам.

З повагою «БК “МАЙСТЕР”!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *