Будівництво і реконструкція будинків

Ми виконуємо всі види будівництва та реконструкції приватних будинків, дач, котеджів, заміських будинків та багато іншого.

БК «МАЙСТЕР» працює в даній сфері не перший рік, тому ми дійсно знаємо як краще побудувати приватний будинок і виконаємо дану роботу за Вашим проектом чи допоможемо Вам у створенні нового проекту.

Якщо Ви хочете замовити індивідуальний проект, то ми запропонуємо Вам декілька готових варіантів, проектів, згідно Вашого бюджету. Якщо у Вас є готовий проект – наші кваліфікаційні спеціалісти виконають даний проект швидко, якісно і в термін.

Багато-хто мріють про створення свого власного заміського приватного будинку, власного затишку. Для того, щоб реалізувати такий проект, краще взяти допомогу спеціалістів, оскільки вони гарно обізнані про особливості процесу створення та будівництва, підбір кваліфікаційних кадрів, а також, беруть на себе відповідальність за якісне будівництво. Оскільки, відомі випадки, коли, людина, яка має бажання побудувати приватний будинок, бере на себе відповідальність наймати спеціалістів по покрівельним, фундаментним роботам, і інших працівників, і, при такому підході, контроль і відповідальність за результати, як показує практика, несе сам замовник. В результаті, Ви тільки витрачаєте нерви, час, і понесете додаткові витрати.

Допомога спеціалістів необхідна також тому, що вони обізнані про основні способи і тенденції енергозберігання, екстер’єра та ландшафтного дизайну. Оскільки, необхідно знати, які матеріали для будівництва які мають властивості, їх недоліки і переваги, функціональне призначення і співіснування з іншими матеріалами. Спеціалісти нашої компанії, БК «МАЙСТЕР», допоможуть Вам спроектувати іпобудувати Ваш власний приватний будинок і здійснювати контроль за всіма іншими процесами в ході виконання даного замовлення, згідно всіх Ваших побажань і вимог, однак, підбираючи вірні та надійні матеріали потрібно ще оптимізувати Ваші затрати. Тому будьте певні ми виконаємо все вірно та надійно. У нас можна замовити будівництво приватного будинку, дачі чи будь якої іншої наземної будівельної конструкції.

В ході реалізації проекту, замовник інформується про, виконані в термін, задачі. Компанія займається питаннями організації будівництва заміського будинку, в той же час, в повній і розгорнутій формі, замовник консультується про всі етапи будівництва з максимальною точністю.

В дійсності, це задоволення не простий процес, який потребує первинної готовності: оцінку грунту, визначення рівня грунтових водів, розбивання будівель і конструкцій на місцевості, вирахування і планування території, її підготовка (при необхідності – вирубування дерев, знесення будинків і їх фундаментів). Дальше будується підземна частина, наземна частина, і, після того, побудова даху і пристрою покрівлі.

Кожний з етапів вимагає детального контролю, який реалізується кваліфікованими спеціалістами, щоб, в майбутньому, забезпечити Вас надійним і затишнимприватним будинком, дачею чи котеджем.

Також наші спеціалісти підготовили для Вас проекти приватних будинків, дач та котеджів.

Замовити будівництво і реконтсрукцію приватних будинків.

Будівництво та реконструкція будинків в Києві

Будівництво приватного будинку, так як і реконструкція – це справа не із легких, під силу тільки справжнім майстрам, котрі повинні мати творчий підхід до даного питання. Тому якщо Ви вирішили будувати будинок, то краще всього довірити цю справу будівельній компанії БК «Майстер», в якій працюють виключно тільки найкращі спеціалісти.

Перед тим як почати будівництво, спочатку необхідно скласти якісний індивідуальній проект будівництва, при цьому враховувати всі особливості будівлі, в тому числі і небезпеку виникнення землетрусу, бурі, а також особливості ґрунту, рівень ґрунтових вод. Наші спеціалісти обговорять з Вами всі нюанси, після чого, складуть проект, який буде повністю відповідати Вашому бюджету. Якщо у Вас вже є проект, то в такому разі, саме по ньому спеціалісти будуть будувати будинок Вашої мрії. Всі роботи на кожному етапі контролюються замовником і найкращими спеціалістами, котрі мають багатовіковий досвід, тому роботи завжди виконуються якісно та в назначений термін.

Також слід відмітити, що наша компанія крім будівництва займається реконструкцією старовинних будинків, котеджів, а також багатьох інших споруд, які знаходяться в аварійному стані, та потребують капітального ремонту. Під реконструкцію часто потрапляють і ті будинки які потрібно перелаштувати під певну організацію, чи перепланувати.

Під самою реконструкцією прийнято мати на увазі певні будівельні роботи, направлені на зміну уже існуючих техніко-економічних показників певного об’єкта, а також покращення його зовнішнього вигляду.

Не залежно від того яку потрібно провести реконструкцію споруди, спочатку необхідно розробити ескіз, а також архітектурний проект. Звичайно архітектор спочатку детально слухає побажання замовника, після чого, йому представляє свій варіант. Звичайно архітектору треба дуже уважно вивчити об’єкт.

Відносно робочого проекту слід сказати, що він складається на основі уже затвердженого клієнтом. Замовивши у нас реконструкцію будинку, котеджу, чи дачі, замісних будинків, можете бути повністю впевнені в тому, що робота буде виконана в найкращому вигляді.

З повагою «БК “МАЙСТЕР”!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *